Welcome to our site

welcome text --- Nam sed nisl justo. Duis ornare nulla at lectus varius sodales quis non eros. Proin sollicitudin tincidunt augue eu pharetra. Nulla nec magna mi, eget volutpat augue. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer tincidunt iaculis risus, non placerat arcu molestie in.

zombilerin safağı

3 Ağustos 2009 Pazartesi

Zombilerin Şafağı / Shaun Of The Dead


Zombilerin Şafağı / Shaun Of The Dead filmini izle, indirmeden direk online seyret, netten tek tık online izle, fim izle


apım : 2004, İngiltere / Fransa

Tür : Komedi / Korku

Yönetmen : Edgar Wright

Senaryo : Edgar Wright, Simon Pegg

Yapımcı : Nira Park

Görüntü Yönetmeni : David M. Dunlap


Müzik : Dan Mudford

Süre : 1 saat, 45 dk.

Gösterim Tarihi : 9 Nisan 2004


Oyuncular : Martin Freeman, Simon Pegg, Kate Ashfield, Nick Frost, Lucy Davis, Dylan Moran, Peter Serafinowicz


Filmin Konusu:

Shaun’un hayatı artık tıkanma noktasına gelmiştir. Bütün vaktini en iyi arkadaşı Ed’le birlikte Winchester adlı bir barda annesi ve kız arkadaşının yarattığı problemleri çözmeye çalışmakla geçirmektedir. Liz’in kendisini terketmesiyle Shaun sonunda hayatını bir düzene sokmaya karar verir. Kız arkadaşının kalbini tekrar kazanıp annesiyle olan sorunlarını telafi etmeye karar verir. Artık yetişkin bir erkek olmanın sorumluluklarını yerine getirmesi gerekmektedir. Ancak bu arada zombiler dirilir ve yaşayanları yemek üzere harekete geçerler. Ancak aldığı kararlara göre zombilerin dirilmesi Shaun için basit bir sorundur. Zombi saldırısından ailesini ve sevdiklerini kurtarabilmek için arkadaşı Ed ile birlikte gidebilecekleri en sakin yeri bulurlar: Winchester.
@ Yahoo! Video
div>
" >Yahoo! Video


0 yorum:

Yorum Gönder