Welcome to our site

welcome text --- Nam sed nisl justo. Duis ornare nulla at lectus varius sodales quis non eros. Proin sollicitudin tincidunt augue eu pharetra. Nulla nec magna mi, eget volutpat augue. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer tincidunt iaculis risus, non placerat arcu molestie in.

Ölüm Fısıltısı Türkce Alt Yazı Olmadan

2 Ağustos 2009 Pazar

whisper-poster-1

IMDb:5,9

Ekleyen : OceanGirL

Tür : Gerilim / Dram

Gösterim Tarihi : 13 Temmuz 2007

Yönetmen : Stewart Hendler

Görüntü Yönetmeni : Dean Cundey

Müzik : Jeff Rona

Yapım : 2007* ABD * 95 dk.


Oyuncular Josh Holloway (Max Truemont) * Blake Woodruff (David) * Joel Edgerton (Vince Delayo) * Sarah Wayne Callies (Roxanne) * Dulé Hill (Dedektif Miles) * Erika-Shaye Gair (Jenny) * Tara Wilson (Chloe) * Cory Monteith (Punk)

Konusu:10 yaşındaki David* zengin bir İngiliz ailenin tek çocuğudur. Ailesinden para koparabilmek için kendisini kaçıran Max Harper ve ortağının hedefi olan David* klasik bir kurban olma niyetinde değildir.

Max ve ortağı için fidye amaçlı klasik bir kaçırma olayından farkı olmayan bu durum* David’in sahip olduğu bir takım üstün güçler nedeni ile bir anda kabusa dönüşüverir. Artık iki ortak için de olanların hiç yaşanmamış olmasını dilemekten başka yapılacak bir şey kalmamıştır.

Stewart Hendler imzalı Whisper’ın kadrosunda* bütün dünyada büyük bir izleyici kitlesi ile takip edilen dizi Lost’un başrol oyuncularından Josh Holloway yer alıyor.


0 yorum:

Yorum Gönder