Welcome to our site

welcome text --- Nam sed nisl justo. Duis ornare nulla at lectus varius sodales quis non eros. Proin sollicitudin tincidunt augue eu pharetra. Nulla nec magna mi, eget volutpat augue. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer tincidunt iaculis risus, non placerat arcu molestie in.

Poasta kutusu erotik türkce alt yazısız

2 Ağustos 2009 Pazar

  Posta KUTUSU +18


Posta KUTUSU +18 filmini izle, bedava erotik indirmeden canlı sinema tek link direk indir online türkçe dublaj, Posta KUTUSU +18 film seyet


Türkçe Dublaj


Oyuncular : Tinto Brass, Cinzia Roccaforte, Cristina Rinaldi, Erika Savastani, Gaia Zucchi

Yönetmen : Tinto Brass, Detay

Yapım Yılı: 1995

Türü: Erotik

Bu film, kadınların bazı gazetelere gönderdikleri bir dizi mektup, fotoğraf ve video kasetinden oluşturuldu. Onların hikayelerini (psikolog tarafından onların fantazilerine böyle bir isim verildi) görselleştirmek yoluyla çekilen film, bu kadınların itiraflarını, gizli arzularını, maceralarını, hatıralarını, hayallerini ve fantazilerini anlatıyor. Birçok kadının, yasak ilişkiler, gizli aşıklar, kısa ilişkiler hakkında hayaller kuduğu bilinen bir sırdır. Ancak zamanı geldiğinde bu hayalleri gerçekleştirecek cesareti gösteremezler0 yorum:

Yorum Gönder