Welcome to our site

welcome text --- Nam sed nisl justo. Duis ornare nulla at lectus varius sodales quis non eros. Proin sollicitudin tincidunt augue eu pharetra. Nulla nec magna mi, eget volutpat augue. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer tincidunt iaculis risus, non placerat arcu molestie in.

Cehennem Tarlası

1 Ağustos 2009 Cumartesi

  Cehennem Tarlası / Living Hell: Organizm


Cehennem Tarlası / Living Hell: Organizm filmini izle, bedava türkçe dublaj indirmeden online canlı sinema indir tr alt yazılı, Cehennem Tarlası / Living Hell: Organizm film seyret, film izle


Ekleyen : OceanGirL

Yapım : 2008, ABD

Tür : Gerilim / Gizem / Korku

Yönetmen : Richard Jefferies

Senaryo : Richard Jefferies

Görüntü Yönetmeni : Eric Leach


Müzik : Terence Jay

Oyuncular Johnathon Schaech (Frank Sears), Erica Leerhsen (Carrie Freeborn), James McDaniel (Albay Eric Maitland), Jason Wiles (Glenn Freeborn), Terence Jay (Çavuş Arbogast), Charissa Allen (Aneta McQueen), Dylan Kenin (Çavuş Teegarden), Judy Herrera (Una Fernandez), Vic Chao (Çavuş Kinoshita), Josh Berry (Torbin Struss), Daniel Beer (Tristan Sears), Rick Herod (General Kenneth Lavigne), Joshua Rollins (Kermit Shourt), Darlene Kegan (Elenore Sears), Diego Joaquin Lopez (Er Zaremba)

Konusu:Frank sears’ın bütün hayatı okul öğretmenliğidir.O annesi öldürülmeden önce bir iz taşıyordu.İşaretler Frank’i durdurulamayan soğuk savaş projesi olan amaçları kötü niyetli bir organizmayı serbest bırakmak isteyenlere götürür. Farkında değildirler bu yaratıkları ışık ve enerji besler ve hızlıdırlar.

Ordu çok zararlı bir silahı hazırlar yani bir nükleer bombayı.Küresel bir felaketle yüzyüze geleceklerdir.Frank yaratıkların kökenleri sayesinde babasıyla ilginç bir iletişim kurar.Frank tehlikeli maddeler uzmanı olan

Carrie Freeborn dan yardım ister. Onlar gerçekten merhametsiz olan yaşayan cehennemle yüzyüze gelip onudurdurmak zorundadırlar.


İyi seyirler Dileriz…

0 yorum:

Yorum Gönder