Welcome to our site

welcome text --- Nam sed nisl justo. Duis ornare nulla at lectus varius sodales quis non eros. Proin sollicitudin tincidunt augue eu pharetra. Nulla nec magna mi, eget volutpat augue. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer tincidunt iaculis risus, non placerat arcu molestie in.

Bay Evet

1 Ağustos 2009 Cumartesi

Bay Evet / Yes Man


TUR===================>Komedi

YONETMEN ==============>Peyton Reed

SENARYO ===============>Danny Wallace (Kitap), David Iserson, Andrew Mogel, Jarrad Paul

MUZİK =================>Lyle Workman, Mark Oliver Everett

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ =======>Robert D. Yeoman

GOSTERİM TARİHİ==========>16 Ocak 2009

YAPIM =================>2008, ABD


SURE ==================>110 Dk ..

Oyuncular===============>Jim Carrey, Fionnula Flanagan, Terence Stamp, Zooey Deschanel, John Cothran Jr., Danny Masterson, Bradley Cooper, Sasha Alexander, Karen Bankhead, Molly Sims, Brent Briscoe, Rocky Carroll, John Michael Higgins, Spencer Garrett, Rhys Darby

Filmin Web Sitesi

KONU==>Filmde Jim Carrey, kendi kendine yardım programına yazılan Carl Allen adlı bir adamı canlandırıyor. Söz konusu program tek ve basit bir ilkeye dayanmaktadır: Her şeye “evet” demek. İlk başta, evet gücünü açığa çıkarmak Carl’ın hayatını inanılmaz ve beklenmedik biçimlerde değiştirir, ama çok geçmeden anlar ki hayatını sonsuz olasılıklara açmanın bazı olumsuzlukları da olabilmektedir ..0 yorum:

Yorum Gönder