Welcome to our site

welcome text --- Nam sed nisl justo. Duis ornare nulla at lectus varius sodales quis non eros. Proin sollicitudin tincidunt augue eu pharetra. Nulla nec magna mi, eget volutpat augue. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer tincidunt iaculis risus, non placerat arcu molestie in.

Çığlıklar Türkce Seslendirme Alt Yazısız

5 Ağustos 2009 Çarşamba

p style="text-align: center;"> Çığlıklar:Av / Screamers:The Hunting


Çığlıklar:Av / Screamers:The Hunting filmini izle, bedava tek link direk türkçe dublaj indirmeden tr alt yazılı indir canlı sinema online, Çığlıklar:Av / Screamers:The Hunting film seyret, film izle


İnsanların bir grubu, Sirius-6 B’de bir SOS sinyalinin, insan yapımı silahların yok olmasından beri sözde terkedilen “Çığlıkçılar” olarak bilinen olan gezegenden yolladığını araştırmak için varır. Ekip, vardığı andan itibaren, onlar, yaşlı askeri bir ileri karakolda bir varlığı idare ediyor olan insan sağ kalan kimselerinin bir grubunu bulur, ama daha önemli, onlar, çığlıkçıların tehdidinin, onların, insan formuna dönüşebildiği düşünülürse hatta daha sinsi olduğunu keşfeder0 yorum:

Yorum Gönder