Welcome to our site

welcome text --- Nam sed nisl justo. Duis ornare nulla at lectus varius sodales quis non eros. Proin sollicitudin tincidunt augue eu pharetra. Nulla nec magna mi, eget volutpat augue. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer tincidunt iaculis risus, non placerat arcu molestie in.

tımarhane

28 Temmuz 2009 Salı


Türü : Gerilim

Yapım : 2008/ABD

Yönetmen : David R. Ellis

Oyuncular: Sarah Roemer, Jake Muxworthy


Filmin Özeti:

Bir grup üniversite öğrencisi kaldıkları yurdun bir zamanlarakıl hastanesi olarak kullanıldığını öğrenirler. İnsanlıktannasibini almamış bir doktor, bu hastanede, genç hastalarüzerinde akıl almaz deneyler yapmıştır. Çalışmalarınakaldığı yerden devam etmek isteyen doktorun hayaleti binaya geri gelir.Üstelik denek olarak kullanmak için yeni gençlereihtiyacı vardır!


“Transformers” filmiyle tanınan Travis Van Winkle ile“The Grudge 2”nin kadrosunda yer aldıktan sonra“Distuarbia”da başrolü Shia LaBeouf’la paylaşanSarah Roemer “Asylum”un başrollerini paylaşıyorlar. Film,“Celluular”, “Final Destination 2”,“Snakes on a Plane” gibi filmlerde imzası bulunan ve şusıralar Final Destination serisinin yeni filmi üzerindeçalışan, yönetmen David R. Ellis’in imzasını taşıyor.

0 yorum:

Yorum Gönder